ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 березня 2017 року N 292

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист керівника апарату Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 28.02.2017 N к-2, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська Іващенко Юлію Сергіївну, спеціаліста з питань персоналу Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
07.03.2017 N 292

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська

Голова комісії

Бабай
Оксана Олександрівна

заступник керівника апарату Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська

Члени комісії

Бігдан
Аліна Ігорівна

секретар судового засідання Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська;

Бережна
Оксана Олександрівна

секретар Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська;

Пісчанська
Тамара Михайлівна

секретар судового засідання Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська;

Постоленко
Дмитро Ігорович

головний спеціаліст Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали