ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2017 року N 280

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Петриківському районному суді Дніпропетровської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області від 15.12.2016 N 3980/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Петриківському районному суді Дніпропетровської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Петриківському районному суді Дніпропетровської області Бахмат Ірину Вячеславівну, спеціаліста з питань персоналу Петриківського районного суду Дніпропетровської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Петриківського районного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
02.03.2017 N 280

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Петриківському районному суді Дніпропетровської області

Голова комісії

Бахарева
Наталія Миколаївна

заступник керівника апарату Петриківського районного суду Дніпропетровської області

Члени комісії

Донець
Віталій Іванович

головний спеціаліст Петриківського районного суду Дніпропетровської області;

Дудка
Вікторія Вікторівна

секретар судового засідання Петриківського районного суду Дніпропетровської області;

Клисак
Наталія Григорівна

секретар судового засідання Петриківського районного суду Дніпропетровської області;

Неймак
Олена Олександрівна

старший секретар Петриківського районного суду Дніпропетровської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали