ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2017 року N 279

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Криничанському районному суді Дніпропетровської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист голови Криничанського районного суду Дніпропетровської області від 28.02.2017 N ЕП-8/17-вих, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Криничанському районному суді Дніпропетровської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Криничанському районному суді Дніпропетровської області Плетінець Олену Василівну, спеціаліста з питань персоналу Криничанського районного суду Дніпропетровської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Криничанського районного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
02.03.2017 N 279

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Криничанському районному суді Дніпропетровської області

Голова комісії

Пастухов
Максим Володимирович

заступник керівника апарату Криничанського районного суду Дніпропетровської області

Члени комісії

Авраменко
Альбіна Віталіївна

старший секретар Криничанського районного суду Дніпропетровської області;

Коваль
Лариса Іванівна

секретар судового засідання Криничанського районного суду Дніпропетровської області;

Тимченко
Ніна Вікторівна

секретар Криничанського районного суду Дніпропетровської області;

Янченко
Любов Василівна

секретар судового засідання Криничанського районного суду Дніпропетровської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали