ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2017 року N 278

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Солонянському районному суді Дніпропетровської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області від 15.12.2016 N 3980/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Солонянському районному суді Дніпропетровської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Солонянському районному суді Дніпропетровської області Тищенко Юлію Віталіївну, старшого секретаря Солонянського районного суду Дніпропетровської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Солонянського районного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
02.03.2017 N 278

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Солонянському районному суді Дніпропетровської області

Голова комісії

Кіприч
Юлія Миколаївна

заступник керівника апарату Солонянського районного суду Дніпропетровської області

Члени комісії

Савчукова
Валерія Валеріївна

секретар судового засідання Солонянського районного суду Дніпропетровської області;

Сидоренко
Юрій Геннадійович

головний спеціаліст Солонянського районного суду Дніпропетровської області;

Сербіна
Людмила Юріївна

судовий розпорядник Солонянського районного суду Дніпропетровської області;

Соляннікова
Євгенія Іванівна

секретар Солонянського районного суду Дніпропетровської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали