ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 лютого 2017 року N 250

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Кодимському районному суді Одеської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", (Закон N 1402-VIII) враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Одеській області від 16.12.2016 N 6-3320/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Кодимському районному суді Одеської області (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Кодимському районному суді Одеської області Волохову Людмилу Анатоліївну, заступника керівника апарату Кодимського районного суду Одеської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Кодимського районного суду Одеської області та Територіального управління ДСА України в Одеській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
28.02.2017 N 250

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Кодимському районному суді Одеської області

Голова комісії

Журба
Світлана Петрівна

секретар Кодимського районного суду Одеської області

Члени комісії

Вдовиченко
Валентина Олександрівна

секретар судового засідання Кодимського районного суду Одеської області;

Заволянський
Олег Володимирович

головний спеціаліст (з інформаційних технологій) Кодимського районного суду Одеської області;

Поліковська
Ольга Іванівна

секретар судового засідання Кодимського районного суду Одеської області;

Пташенчук
Станіслав Іванович

судовий розпорядник Кодимського районного суду Одеської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали