ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2017 року N 246

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Софіївському районному суді Дніпропетровської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області від 15.12.2016 N 3980/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Софіївському районному суді Дніпропетровської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Софіївському районному суді Дніпропетровської області Ковбасу Людмилу Миколаївну, спеціаліста з питань персоналу Софіївського районного суду Дніпропетровської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Софіївського районного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

Л. Гізатуліна

 

Додаток
до наказу ДСА України
24.02.2017 N 246

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Софіївському районному суді Дніпропетровської області

Голова комісії

Лісна
Анна Ігорівна

заступник керівника апарату Софіївського районного суду Дніпропетровської області

Члени комісії

Грушкевич
Лідія Іванівна

старший секретар Софіївського районного суду Дніпропетровської області;

Канн
Сергій Борисович

головний спеціаліст Софіївського районного суду Дніпропетровської області;

Мельникова
Тетяна Олексіївна

секретар судового засідання Софіївського районного суду Дніпропетровської області;

Оселедець
Олена Іванівна

секретар Софіївського районного суду Дніпропетровської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали