ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 березня 2017 року N 390

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Приморському районному суді Запорізької області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Запорізькій області від 09.03.2017 N 08-05/816, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Приморському районному суді Запорізької області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Приморському районному суді Запорізької області Кавун Світлану Миколаївну, заступника керівника апарату Приморського районного суду Запорізької області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Приморського районного суду Запорізької області та Територіального управління ДСА України в Запорізькій області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
27.03.2017 N 390

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Приморському районному суді Запорізької області

Голова комісії

Тараненко
Оксана Володимирівна

старший секретар Приморського районного суду Запорізької області

Члени комісії

Карлова
Лілія Вікторівна

судовий розпорядник Приморського районного суду Запорізької області;

Мамедова
Світлана Олександрівна

консультант Приморського районного суду Запорізької області;

Павлова
Вікторія Олександрівна

секретар Приморського районного суду Запорізької області;

Патяка
Віталій Сергійович

головний спеціаліст Приморського районного суду Запорізької області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали