Додаткова копія: Про утворення Координаційної ради з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та тимчасово переміщених із зони антитерористичної операції осіб

КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2014 р. N 207

Про утворення Координаційної ради з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та тимчасово переміщених із зони антитерористичної операції осіб

Відповідно до частини восьмої статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та тимчасово переміщених із зони антитерористичної операції осіб:

1. Утворити при Київському міському голові Координаційну раду з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та тимчасово переміщених із зони антитерористичної операції осіб (далі - Координаційна рада) у складі:

КЛИЧКО
Віталій Володимирович

Київський міський голова, голова Координаційної ради

НІКОНОВ 
Ігор Володимирович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації,

ФЕДОРЧЕНКО
Сергій Миколайович

заступник голови Координаційної ради, депутат Київської міської ради, секретар Координаційної ради (за згодою)

РЕЗНІКОВ
Олексій Юрійович

заступник міського голови - секретар Київради

РАДУЦЬКИЙ
Михайло Борисович

заступник голови Київської міської державної адміністрації

ПАНТЕЛЕЄВ
Петро Олександрович

заступник голови Київської міської державної адміністрації

СТАРОСТЕНКО
Ганна Вікторівна

заступник голови Київської міської державної адміністрації

РЯБІКІН
Павло Борисович

заступник голови Київської міської державної адміністрації

БОНДАРЕНКО
Володимир Володимирович

керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ДЕМІНСЬКИЙ
Павло Васильович

радник Київського міського голови (за згодою)

ХАРЧЕНКО
Олександр Володимирович

депутат Київської міської ради, голова тимчасової контрольної комісії Київради з питань забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції (за згодою).

2 Основними завданнями Координаційної ради визначити контроль за посиленням матеріального, організаційного та методичного забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, перевірку належних умов для військової підготовки, інформування громадськості про потреби киян, які беруть участь в антитерористичній операції, координування діяльності громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів, інших громадських ініціатив, органів державної влади та місцевого самоврядування з метою надання допомоги киянам, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, та тимчасово переміщених із зони антитерористичної операції осіб.

3. Доручити Координаційній раді разом з виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Міністерством оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством охорони здоров'я України, Міністерством соціальної політики України, Національною гвардією України, іншими центральними органами виконавчої влади, Київським міським військовим комісаріатом Міністерства оборони України, підприємствами, установами, організаціями та громадянами вирішувати питання здійснення матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності киян, які беруть участь у антитерористичній операції на території України, та тимчасово переміщених із зони антитерористичної операції осіб.

4. Офіційно опублікувати це розпорядження у газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали