МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2011 року N 776

Про утворення ліквідаційної комісії та здійснення заходів з ліквідації ДП "Шахта "Глибока"

Відповідно до Господарського, Цивільного та Податкового кодексів України, Гірничого закону України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1997 року N 939 "Про затвердження Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств" наказую:

1. Припинити діяльність Державного підприємства "Шахта "Глибока" (далі - ДП "Шахта "Глибока") (код ЄДРПОУ 34685706, Південно-Західна Промзона 2, м. Макіївка, Донецька область) шляхом його ліквідації відповідно до чинного законодавства.

2. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) вжити заходів щодо увільнення від виконання обов'язків директора ДП "Шахта "Глибока" Астраханя Сергія Олександровича відповідно до чинного законодавства.

3. Створити комісію з ліквідації ДП "Шахта "Глибока" (далі - Комісія) у складі:

Астрахань Сергій Олександрович

- директор ДП "Шахта "Глибока", голова  Комісії (інд. номер [...]);

Льовічев Володимир Миколайович

- начальник зміни ДП "Шахта "Глибока",  заступник голови Комісії (інд. номер [...]).

Члени комісії:

 

Терещенкова Зінаїда Вікторівна

- головний бухгалтер ДП "Шахта "Глибока" (інд. номер [...]);

Верестун Леонід Дмитрович

- головний механік ДП "Шахта "Глибока" (інд. номер [...]).

4. Комісії (Астрахань С. О.):

4.1. Забезпечити опублікування відповідно до чинного законодавства в спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження ДП "Шахта "Глибока" інформацію про його ліквідацію, порядок і термін заяви претензій кредиторів, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

4.2. Повідомити у триденний термін державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати йому в установленому законодавством порядку документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України відповідних записів.

4.3. У встановленому порядку попередити працівників ДП "Шахта "Глибока", не зайнятих у роботах з ліквідації, про наступне звільнення за п. 1 ст. 40 КЗпП України у зв'язку з ліквідацією підприємства і забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку, визначеному чинним законодавством України.

4.4. Вжити у місячний термін відповідно до статті 93 Податкового кодексу України заходів щодо зупинення права податкової застави на майно ДП "Шахта "Глибока".

4.5. Здійснити у встановленому порядку і термін роботу із стягнення дебіторської заборгованості підприємства та розрахуватися з кредиторами. Скласти ліквідаційний баланс та подати його з висновками комісії Міненерговугілля на затвердження.

Термін - 30 березня 2012 року.

4.6. Погодити з державним реєстратором призначення Комісії з припинення діяльності юридичної особи в установленому чинним законодавством порядку, не пізніше двох робочих днів з дати надходження до державного реєстратора документів, які подаються для внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України запису про рішення засновника юридичної особи щодо припинення її діяльності.

4.7. Надати у триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України про припинення діяльності юридичної особи до Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами і Управління з реструктуризації та закриття вугільних підприємств Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи, оформлені згідно з вимогами чинного законодавства.

4.8. Забезпечити подання на затвердження в установленому порядку до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (далі - Міненерговугілля) проекту ліквідації ДП "Шахта "Глибока" із позитивними висновками комплексної державної експертизи.

Термін - 30 грудня 2011 року.

4.9. Призначити ДП "Донвуглереструктуризація" замовником і виконавцем робіт та послуг, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахта "Глибока".

4.5. Провести інвентаризацію основних фондів і товарно-матеріальних цінностей станом на 01.01.2012 та передати їх Державному підприємству "Донвуглереструктуризація" (далі - ДП "Донвуглереструктуризація") відповідно до проекту ліквідації ДП "Шахта "Глибока". Подати Міненерговугілля на затвердження передавальний баланс.

Термін - 31 січня 2012 року.

5. Генеральному директору ДП "Донвуглереструктуризація" Панішку О. І.:

5.1. Прийняти згідно із затвердженим Міненерговугілля передавальним балансом ДП "Шахта "Глибока" на баланс ДП "Донвуглереструктуризація" основні виробничі фонди, які підлягають ліквідації та необхідні для виконання робіт з фізичної ліквідації підприємства, заборгованість за виконані роботи відповідно до проекту ліквідації ДП "Шахта "Глибока", витрати на проектно-вишукувальні роботи та витрати за проведення експертизи проекту ліквідації ДП "Шахта "Глибока".

5.2. Виконати комплекс робіт, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахта "Глибока", та забезпечити працівників і окремі категорії населення побутовим вугіллям у період проведення ліквідаційних робіт.

5.3. Здійснити фінансування ліквідаційних робіт, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахта "Глибока", за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на реструктуризацію вугільної та торфодобувної промисловості.

6. Директору - голові правління ПАТ "Шахтоуправління "Донбас" Баранову Ю. І. прийняти, а голові Комісії Астраханю С. О. передати архівні документи ДП "Шахта "Глибока", згідно з чинним законодавством.

Термін - 31 січня 2012 року.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали