МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2011 року N 226

Про утворення міжвідомчої робочої групи з вивчення питання внесення змін до ставок ввізного мита у рамках угод Світової організації торгівлі

З метою вивчення пропозицій представників галузевих асоціацій та вітчизняного бізнесу щодо перегляду тарифних зобов'язань України, визначених Розкладом поступок і зобов'язань України в рамках угод Світової організації торгівлі за конкретними товарними позиціями, наказую:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з вивчення питання внесення змін до ставок ввізного мита у рамках угод Світової організації торгівлі (далі - міжвідомча робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Міжвідомчій робочій групі до 20.12.2011 підготувати пропозиції з відповідними обґрунтуваннями щодо можливості та доцільності перегляду тарифних зобов'язань України в рамках угод Світової організації торгівлі за конкретними товарними позиціями.

3. Дозволити керівнику міжвідомчої робочої групи в разі необхідності вносити зміни до її персонального складу та запрошувати для розгляду окремих питань експертів з інших установ та організацій.

4. Департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту забезпечити організацію роботи міжвідомчої робочої групи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Урядового уповноваженого з питань європейської інтеграції, главу делегації України для участі в переговорах у рамках СОТ Пятницького В. Т.

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

А. П. Клюєв

 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
16.11.2011 N 226

СКЛАД
міжвідомчої робочої групи з вивчення питання внесення змін до ставок ввізного мита у рамках угод Світової організації торгівлі

ПЯТНИЦЬКИЙ
Валерій Тезійович

- Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції, глава делегації України для участі в переговорах у рамках СОТ, керівник міжвідомчої робочої групи

КРЮЧКОВ
Сергій Григорович

- директор департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Мінекономрозвитку, заступник керівника міжвідомчої робочої групи

Члени міжвідомчої робочої групи:

БЕЗВЕРХА
Ірина Анатоліївна

- завідувач сектору державних фінансових інструментів розвитку економіки відділу фінансово-бюджетної політики Науково-дослідного економічного інституту (за згодою)

БОЯРИН
Олег Петрович

- член ради асоціації автовиробників України "Укравтопром" (за згодою)

БУГРІЙ
Максим Геннадійович

- завідувач сектору геоекономіки відділу зовнішньоекономічної політики Національного інституту стратегічних досліджень (за згодою)

БУРАКОВСЬКИЙ
Ігор Валентинович

- голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (за згодою)

ГОРШКОВА
Наталя Іванівна

- заступник директора департаменту - начальник управління макроекономічного прогнозування департаменту макроекономічної політики, стратегічного планування та прогнозування Мінекономрозвитку

ГУТНИК
Анатолій Євгенович

- директор департаменту класифікації товарів та заходів регулювання зовнішньоекономічної діяльності Держмитслужби (за згодою)

ІЛЛІЧОВ
Руслан Володимирович

- генеральний директор Федерації роботодавців України (за згодою)

КРАВЧЕНКО
Віталій Володимирович

- директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Мінекономрозвитку

КАЧКА
Тарас Андрійович

- директор департаменту зовнішньоекономічних зв'язків Мінагрополітики (за згодою)

КОЗИР
Сергій Володимирович

- директор юридичного департаменту Мінекономрозвитку

КУНЧЕНКО
Максим Олегович

- віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, директор департаменту з питань економічної політики (за згодою)

МЕЛЬНИК
Олена Володимирівна

- начальник відділу розвитку договірних відносин з ЄС в економічній сфері департаменту співробітництва з Європейським Союзом Мінекономрозвитку

НІКОЛАЙКО
Ігор Володимирович

- виконувач обов'язків директора департаменту зовнішньоекономічного співробітництва МЗС (за згодою)

СТОЯНОВ
Сергій Васильович

- член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, генеральний директор ВГО "Українська аграрна конфедерація" (за згодою)

ЧМЕРУК
Микола Олександрович

- директор департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Мінфіну (за згодою)

ШИНКАРЕНКО
Павло Семенович

- заступник директора департаменту - начальник управління розвитку галузей промисловості департаменту промислової політики Мінекономрозвитку.

 

Директор департаменту
співробітництва з СОТ та
з питань торговельного захисту

С. Г. Крючков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали