МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 квітня 2012 року N 480/265

Про утворення навчального комплексу

На виконання наказу Міністерства освіти України від 19.01.94 N 13 "Про затвердження Положення про навчальний та навчально-науково-виробничий комплекси", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. N 286 "Про реорганізацію Військового інституту Одеського національного політехнічного університету у Військову академію (м. Одеса)" (Постанова N 286), Указу Президента України від 13 липня 2009 року N 538/2009 "Про надання Південноукраїнському державному педагогічному університету імені К. Д. Ушинського статусу національного" та з метою забезпечення підготовки фахівців у галузі знань 0102 "Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини", напряму підготовки 6.010201 "Фізичне виховання" в Одеському регіоні наказуємо:

1. Підтримати пропозицію щодо утворення навчального комплексу у складі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського та Військової академії (м. Одеса).

2. Ректору Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського та начальнику Військової академії (м. Одеса) розробити положення про вказаний комплекс та договір про здійснення підготовки фахівців і затвердити їх встановленим порядком.

3. Директору департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту передбачити щорічне державне замовлення на підготовку фахівців у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського за зазначеною спеціальністю.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України та заступника Міністра оборони України (згідно з розподілом повноважень).

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства оборони України від 09.07.2007 N 585/403.

 

Міністр освіти і науки,
молоді та спорту України

Д. В. Табачник

Міністр оборони України

Д. А. Саламатін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали