ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.04.2011 р. N 153

Про утворення обласної комісії з обстеження ринків з продажу продовольчих і непродовольчих товарів

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Програми розвитку внутрішньої торгівлі на період до 2012 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року N 632, з метою обстеження ринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів протягом 2011 - 2012 років:

1. Утворити обласну комісію з обстеження ринків з продажу продовольчих і непродовольчих товарів (далі - комісія) у складі згідно з додатком та затвердити Положення про неї, що додається.

2. Координацію робіт, пов'язаних з обстеженням ринків, покласти на Головне управління економіки облдержадміністрації (Гижко А. П.).

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 1 березня 1999 року N 53 "Про заходи з координації роботи щодо впорядкування діяльності ринків" та від 20 лютого 2007 року N 58 "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 березня 1999 року N 53".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Мовчана І. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
05.04.2011 N 153

СКЛАД
обласної комісії з обстеження ринків з продажу продовольчих і непродовольчих товарів

ЧЕРНІЙ
Василь Васильович

- заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

БІЛОКОНЬ
Леонід Анатолійович

- заступник генерального директора з метрології метрологічного центру державного підприємства "Вінницький регіональний державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (за згодою)

БОРИСЕНКО
Анатолій Васильович

- заступник головного державного санітарного лікаря області з санітарно-гігієнічних питань (за згодою)

ГАЛИЦЬКИЙ
Ігор Андрійович

- начальник державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області (за згодою)

ГОЛОВАЩЕНКО
Сергій Васильович

- державний інспектор з охорони праці в будівництві відділу нагляду у промисловості, АПК та СКС територіального управління Держгірпромнагляду по Вінницькій області (за згодою)

ДМИТРИЧЕНКО
Олександр Валентинович

- оперуповноважений Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Вінницькій області (за згодою)

ДРАЧИНСЬКА
Віра Онисимівна

- начальник відділу правової роботи, правової освіти, державної реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об'єднань громадян Головного управління юстиції у Вінницькій області (за згодою)

ІЛЬЧУК
Петро Миколайович

- начальник відділу контролю безпеки продовольчого ринку управління у справах захисту прав споживачів у Вінницькій області (за згодою)

КАПЛУН
Анатолій Арсентійович

- заступник начальника управління торгівлі, платних послуг та цінової політики Головного управління економіки облдержадміністрації

КОМАХ
Олександр Петрович

- заступник начальника управління МНС України в Вінницькій області з питань державного нагляду у сфері пожежної безпеки і державного нагляду у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки (за згодою)

КУДЛАЄНКО
Сергій Володимирович

- начальник управління розвитку споживчого ринку та послуг Вінницької міської ради (за згодою)

МАШТАЛЕР
Ігор Станіславович

- заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб та майнових податків ДПА у Вінницькій області (за згодою)

ПАВЛУЩИК
Володимир Васильович

- заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини у Вінницькій області (за згодою)

ПАРХОМЕНКО
Ірина Миколаївна

- заступник начальника відділу планування і забудови населених пунктів управління містобудування та архітектури облдержадміністрації (за згодою)

ПАШКЕВИЧ
Іван Михайлович

- заступник начальника Головного управління Держкомзему у Вінницькій області (за згодою)

СТАЩУК
Володимир Петрович

- головний спеціаліст відділу централізованих капіталовкладень та розвитку соціальної сфери Головного управління економіки облдержадміністрації, секретар комісії.

 

Заступник голови - керівник
апарату обласної державної адміністрації

О. Прокопчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
05.04.2011 N 153

ПОЛОЖЕННЯ
про обласну комісію з обстеження ринків з продажу продовольчих і непродовольчих товарів

1. Обласна комісія з обстеження ринків з продажу продовольчих і непродовольчих товарів є консультативно-дорадчим органом при голові облдержадміністрації, який забезпечує організаційно-методичну роботу з питань дотримання ринками області усіх форм власності вимог чинного законодавства України.

2. Комісія у своїй діяльності керується законами України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Мінекономіки, розпорядженнями голови облдержадміністрації та іншими нормативними документами, що регламентують діяльність ринків та торгівлю на них.

3. Основними завданнями комісії є встановлення відповідності ринків вимогам чинного законодавства з питань:

3.1. Підвищення якості наданих послуг на ринках із забезпечення належних умов для здійснення продажу продовольчих, непродовольчих товарів та сільськогосподарської продукції.

3.2. Захисту прав та інтересів споживачів щодо створення необхідних зручностей для купівлі товарів, підвищення культури їх обслуговування.

3.3. Створення необхідних умов для збільшення продажу на ринках лишків сільськогосподарської продукції населенням та всіма категоріями господарств.

3.4. Підвищення рівня зустрічної торгівлі на ринку продовольчими та промисловими товарами з метою впливу на формування ринкових цін.

3.5. Розвитку заготівельної, торговельної, виробничої, послуг та інших видів діяльності ринків, що відповідають його статутним завданням і не заборонені чинним законодавством.

3.6. Дотримання встановленого порядку в проектуванні, будівництві та прийняття ринку в експлуатацію.

4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань виявляє порушення та вносить пропозиції щодо їх ліквідації, також спрямовує роботу адміністрацій ринків з:

4.1. Розробки поточних та перспективних планів привозу і реалізації сільськогосподарської продукції.

4.2. Надання продавцям та покупцям якісних послуг.

4.3. Організації проведення ярмарків, базарів з широким залученням підприємств переробної промисловості, фермерських господарств, торгових підприємств та підприємств громадського харчування.

4.4. Аналізу стану матеріально-технічної бази ринків, оснащення їх відповідним обладнанням та засобами механізації, заходів щодо її поліпшення.

4.5. Впорядкування торгівлі продовольчими, непродовольчими та сільськогосподарськими товарами на території ринків, дотримання санітарного сусідства при торгівлі сільськогосподарською продукцією та продуктами харчування.

4.6. Забезпечення повноти і правильності справляння плати за послуги.

4.7. Відповідності роботи ринку до санітарних правил, правил торгівлі та правил пожежної безпеки.

4.8. Ветеринарно-санітарного контролю на ринках: санітарних вимог до території ринків, вимог до обладнання та утримання ринків, вимог до устаткування та інвентарю, вимог з продажу продукції тваринного та рослинного походження, заходів по боротьбі з комахами та гризунами, дотримання правил особистої гігієни працівниками ринків, їх медичних оглядів і профілактичних обстежень, обов'язків і відповідальності дирекції ринків за дотримання правил.

4.9. Створення належних умов і сприяння органам внутрішніх справ та іншим контролюючим органам у боротьбі з правопорушеннями пов'язаними з торгівлею на ринках.

4.10. Стану забезпечення нормативно-технічною документацією, що регламентує діяльність ринків усіх форм власності.

4.11. Дотримання ставок плати за ветеринарно-санітарну експертизу на ринках.

4.12. Наявності правовстановлюючих документів.

5. Комісія готує висновки про відповідність діяльності ринків вимогам чинного законодавства з рекомендаціями для відповідних органів та адміністрації ринків.

6. Аналіз діяльності ринків проводиться членами комісії постійно, а засідання комісії - щоквартально.

7. Засідання комісії вважається правоможним у разі присутності на ньому не менш як двох третин її членів.

8. Рішення комісії схвалюється простою більшістю голосів її членів, які присутні на засіданні.

9. Результати засідання комісії оформлюють протоколом, який підписує голова та члени комісії.

10. Організаційно-методичне забезпечення діяльності комісії покладається на Головне управління економіки облдержадміністрації.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали