Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про утворення організаційного комітету з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 лютого 2018 року N 15

Про утворення організаційного комітету з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року N 1152 "Про затвердження Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", затверджених наказом НАДС від 21 лютого 2018 року N 49, з метою зростання інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, вивчення досвіду роботи кращих державних службовців наказую:

1. Утворити організаційний комітет з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у складі, що додається.

2. Провести перше засідання організаційного комітету з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (далі - Оргкомітет) 06 березня 2018 року о 10.00 год.

3. Організаційному комітету до 10 березня 2018 року розробити та затвердити Положення про Оргкомітет та план заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках I туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

4. Відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення (Сорока К. Г.) розмістити на офіційному веб-сайті Укрдержархіву матеріали з питань організації та проведення підвищення кваліфікації державних службовців у рамках I туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

 

Голова

Т. І. Баранова

 

Додаток
до наказу Укрдержархіву
28.02.2018 N 15

СКЛАД
організаційного комітету з проведення I туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

1

Баранова
Тетяна Іванівна

Голова Державної архівної служби України (Голова)

2

Сельченкова
Світлана Вікторівна

Директор департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методологічного забезпечення (заступник Голови)

3

Євтушенко
Ірина Борисівна

Начальник відділу організаційного забезпечення та контролю за виконанням управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення

4

Суббота
Наталія Олександрівна

Начальник відділу діловодства та архівної справи центрального апарату та підвідомчих установ департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методологічного забезпечення

5

Готліб
Ніна Миколаївна

Начальник відділу управління персоналом (секретар)
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали