Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про утворення робочої групи

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 липня 2017 року N 336

Про утворення робочої групи

Відповідно до підпункту 4 пункту 6 (Постанова N 1119) та пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України (Постанова N 1119), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, враховуючи результати робочої зустрічі з обговорення питання роботи та формування програми розвитку спиртової галузі на 2018 - 2023 роки, проведеної на виконання доручення Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України С. Кубіва від 19 травня 2017 року N 19032/1/1-17, наказую:

1. Утворити робочу групу щодо формування моделі приватизації підприємств спиртової галузі (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі за результатами засідань робочої групи підготувати та внести на розгляд керівництва міністерства пропозиції щодо моделі приватизації підприємств спиртової галузі.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

М. Мартинюк

 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
03.07.2017 N 336

СКЛАД
робочої групи щодо формування моделі приватизації підприємств спиртової галузі

Мартинюк
Максим Петрович

- перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова робочої групи

Барна
Олег Степанович

- народний депутат України, співголова робочої групи (за згодою)

Ковальова
Олена Вікторівна

- заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, заступник голови робочої групи

Хомічак
Людмила Володимирівна

- заступник директора Департаменту продовольства - начальник відділу підакцизної продукції Мінагрополітики, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

Кучеренко
Ігор Борисович

- директор Департаменту з управління державною власністю Мінагрополітики

Мороз
Микола Анатолійович

- директор Департаменту продовольства Мінагрополітики

Олійник
Артем Олександрович

- завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції Мінагрополітики

Сатановська
Марія Анатоліївна

- начальник відділу організації роботи з приватизації та оренди державного майна Департаменту з управління державною власністю Мінагрополітики, член ліквідаційної комісії Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн "Укрспирт")

Змій
Юрій Мирославович

- керівник Патронатної служби Міністра аграрної політики та продовольства України, Голова Офісу підтримки реформ (за згодою)

Ушенко
Дмитро Анатолійович

- експерт Офісу підтримки реформ (за згодою)

Каспіржний
Сергій Юрійович

- заступник директора Департаменту управління державної власності - начальник Управління реформування державної власності Мінекономрозвитку (за згодою)

Опанасенко
Галина Андріївна

- начальник відділу по роботі з підприємствами АПК Управління реформування власності Департаменту приватизації Фонду державного майна (за згодою)

Дроботун
Сергій Григорович

- заступник директора Департаменту податків і зборів з юридичних осіб - начальник управління ліцензування та організації контролю за обігом підакцизних товарів Державної фіскальної служби (за згодою)

Мирза
Василь Михайлович

- головний державний ревізор-інспектор відділу контролю за обігом підакцизних товарів управління ліцензування та організації контролю за обігом підакцизних товарів Департаменту податків і зборів з юридичних осіб Державної фіскальної служби (за згодою)

Ільчишин
Ігор Анатолійович

- Голова ліквідаційної комісії Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн "Укрспирт") (за згодою)

Пащенко
Ірина Вікторівна

- член ліквідаційної комісії Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн "Укрспирт") (за згодою)

Облапенко
Сергій Миколайович

- заступник голови ліквідаційної комісії Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн "Укрспирт") (за згодою)

Альохін
Олександр Костянтинович

- заступник директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт"

Вергелес
Георгій Валентинович

- начальник Технічного управління державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт"

Мольдерф
Олександр Юрійович

- заступник начальника Управління активами державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт"

Сосницький
Віталій Володимирович

- Голова об'єднаної організації Профспілки працівників АПК державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" (за згодою)

Король
Людмила

- помічник народного депутата України Барни О. С. (за згодою)

Архіпов
Олексій Олегович

- інвестор державного підприємства "Гайсинський спиртовий завод" (за згодою)

Кизюн
Григорій Олександрович

- заступник директора з наукової роботи державної наукової установи "Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів" (за згодою).
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали