МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 жовтня 2011 року N 1113

Про утворення робочої групи

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 07.10.2011 N 45296/1/1-11 та з метою розроблення проектів нормативно-правових актів, спрямованих на зменшення втручання державного органу з промислової безпеки у підприємницьку діяльність, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва наказую:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з розроблення проектів нормативно-правових актів, спрямованих на зменшення втручання державного органу, що забезпечує реалізацію державної політики з промислової безпеки, охорони праці, державного гірничого нагляду, охорони надр та державного регулювання у сфері безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення у підприємницьку діяльність, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва у складі, що додається (далі - робоча група).

2. Робочий групі:

у двотижневий строк провести аналіз нормативно-правових актів у сфері промислової безпеки, охорони праці, державного гірничого нагляду, охорони надр та державного регулювання та безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення та подати на затвердження перелік актів, які потребують внесення змін.

у двомісячний строк розробити проекти нормативно-правових актів, спрямованих на зменшення втручання Держгірпромнагляду та його територіальних органів у підприємницьку діяльність.

3. Управлінню правового забезпечення проводити за зверненням голови робочої групи юридичну експертизу проектів нормативно-правових актів, розроблених робочою групою, протягом трьох робочих днів.

4. Надати право голові робочої групи залучати до діяльності робочої групи представників структурних підрозділів МНС за погодженням з керівником відповідного структурного підрозділу.

5. Начальнику відділу зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Єршовій Ю. В. протягом трьох робочих днів:

утворити на web-сайті МНС новий розділ, який висвітлюватиме хід діяльності робочої групи;

розмістити посилання на зазначений розділ на головній сторінці web-сайту Міністерства.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 

Додаток
до наказу МНС
20.10.2011 N 1113

СКЛАД
міжвідомчої робочої групи із розроблення проектів нормативно-правових актів, спрямованих на зменшення втручання державного органу, що забезпечує реалізацію державної політики з промислової безпеки, охорони праці, державного гірничого нагляду, охорони надр та державного регулювання у сфері безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, у підприємницьку діяльність, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку підприємництва

БЕРНАЗЮК
Ян Олександрович

помічник Міністра,
голова робочої групи

РЕВА
Валерій Григорович

помічник Міністра,
заступник голови робочої групи

КУЗНЄЦОВ
Роман Сергійович

головний спеціаліст відділу законодавчого розвитку Управління правового забезпечення Міністерства надзвичайних ситуацій, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

БОРИС
Олександр Павлович

головний спеціаліст відділу безпеки та запобігання проявам корупції Управління контрольно-ревізійної роботи, безпеки та запобігання проявам корупції Міністерства надзвичайних ситуацій

БУРЯК
Інна Олександрівна

координатор комітетів Європейської бізнес асоціації (за згодою)

ГУДОШНИК
Вадим Анатолійович

представник акредитованих органів з оцінки відповідності Ради з акредитації Національного агентства з акредитації України (за згодою)

ЗАХАРЕНКО
Віталій Іванович

головний спеціаліст відділу радіаційного і хімічного захисту та організації евакуаційних заходів Управління організації та планування заходів цивільного захисту Департаменту цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій

КРИМСЬКА
Алла Іванівна

головний спеціаліст відділу законодавчого розвитку Управління правового забезпечення Міністерства надзвичайних ситуацій

КУЗОВОЙ
Юрій Віталійович

представник Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (за згодою)

ЛИПОВОЙ
Петро Іванович

голова аналітичного Комітету Асоціації "Об'єднання операторів ринку нафтопродуктів України" (за згодою)

ЛИСИЦЬКИЙ
Геннадій Геннадійович

завідувач сектору координації технічно-експертної діяльності Держгірпромнагляду

ЛИСЮК
Микола Олександрович

заступник директора з наукової роботи Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці (ННДІПБОП)

НЕВІНЧАНИЙ
Олег Вікторович

старший науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту МНС України

НЕСЕНЮК
Олександр Олегович

науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту МНС України, майор цивільного захисту

ТАІРОВА
Лімара Айдерівна

головний спеціаліст управління нормативно-правового та юридичного забезпечення Держгірпромнагляду

ЧОРНОМОРЕЦЬ
В'ячеслав Анатолійович

головний спеціаліст відділу планування та підготовки органів управління Управління організації та планування заходів цивільного захисту Департаменту цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали