ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.03.2017 р. N 262

Київ

Про утворення робочої групи щодо забезпечення належних умов для проведення у місті Києві у 2017 році фестивалю MotoOpenFest

Відповідно до статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 лютого 2016 року N 70 "Про питання створення та діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", враховуючи лист громадської організації "Федерація мотоспорту м. Києва" від 12 січня 2017 року N 57/17 та з метою забезпечення належних умов для проведення у місті Києві у 2017 році фестивалю MotoOpenFest:

1. Утворити робочу групу щодо забезпечення належних умов для проведення у місті Києві у 2017 році фестивалю MotoOpenFest та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі, утвореній відповідно до пункту 1 цього розпорядження, надати до Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо забезпечення належних умов для проведення у місті Києві у 2017 році фестивалю MotoOpenFest в термін до 30 березня 2017 року.

3. Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності робочої групи, утвореної відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Пліса Г. В.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10 березня 2017 року N 262

Склад робочої групи щодо забезпечення належних умов для проведення у місті Києві у 2017 році фестивалю MotoOpenFest

ПЛІС
Геннадій Володимирович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова робочої групи

ГАРБУЗ
Марина Євгенівна

Президент Федерації мотоспорту м. Києва (за згодою)

ЄРМАКОВ
Анатолій Петрович

радник голови Товариства сприяння обороні України з питань розвитку неолімпійських (технічних і прикладних) видів спорту (за згодою)

КОПИЛОВ
Вадим Анатолійович

голова Федерації мотоциклетного спорту України (за згодою)

ПОПОВА
Діана Олегівна

директор Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ТАРАНЕНКО
Антон Павлович

начальник управління туризму Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ТІМЧЕНКО
Віктор Миколайович

голова Товариства сприяння обороні України (за згодою)

ТРОФИМОВ
Олексій Станіславович

заступник директора Департаменту - начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ХОНДА
Марина Петрівна

директор Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ЯКИМЧУК
Василь Платонович

генеральний секретар Федерації мотоциклетного спорту України (за згодою)

 

Керівник апарату

В. Бондаренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали