МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 травня 2012 року N 603

Про утворення робочої групи з перегляду Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів

Відповідно до підпункту 103.1.2 пункту 103 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 N 187, з метою приведення Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.10.2010 N 487 (Наказ N 487), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.02.2011 за N 183/18921, у відповідність із вимогами Директиви 2000/13/ЕС Європейського Парламенту та Ради від 20.03.2000 щодо наближення законодавств держав-членів про етикетування, оформлення та рекламування продуктів харчування наказую:

1. Утворити робочу групу з перегляду Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів (далі - Технічний регламент) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі, зазначеній у пункті 1 цього наказу, забезпечити:

підготовку проекту змін до Технічного регламенту (Наказ N 487);

розгляд коментарів стосовно проекту змін до Технічного регламенту (Наказ N 487), підготовку на них відповіді та досягнення домовленості щодо внесення коментарів в остаточний проект змін до Технічного регламенту.

3. Департаменту технічного регулювання забезпечити:

організацію засідань робочої групи, зазначеної у пункті 1 цього наказу;

розміщення проекту змін до Технічного регламенту (Наказ N 487) на веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України - керівника апарату Павленка В. П.

 

Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

П. О. Порошенко


 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
22.05.2012 N 603


СКЛАД
робочої групи з перегляду Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів (Наказ N 487)

ЯНОВИЧ
Валентина Іванівна

- начальник відділу з питань технічних регламентів управління нормативно-правового забезпечення та міжнародного співробітництва департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку, голова робочої групи

 

Члени робочої групи:

АДАМЧУК
Таміла Володимирівна

- старший науковий співробітник відділу гігієни харчування і токсиколого-гігієнічної експертизи харчових продуктів і товарів широкого вжитку державної установи "Інститут екогігієни та токсикології імені Л. І. Медведя" (за згодою)

АНДРОЩУК
Валентина Вікторівна

- начальник науково-дослідного центру відділу стандартизації матеріалів і сировини в агропромисловому комплексі державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"

ГУЩА
Оксана Миколаївна

- головний спеціаліст сектору стандартизації, метрології та якості продукції Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку Мінагрополітики (за згодою)

ДМИТРІЄВ
Микола Олександрович

- заступник начальника Управління ринкового нагляду - начальник відділу моніторингу та аналізу ринкового нагляду Держспоживінспекції (за згодою)

КАРПОВЕЦЬ
Петро Макарович

- провідний науковий співробітник відділу гігієни харчування і токсиколого-гігієнічної експертизи харчових продуктів і товарів широкого вжитку державної установи "Інститут екогігієни та токсикології імені Л. І. Медведя" (за згодою)

КОХАН
Світлана Василівна

- начальник сектору стандартизації харчової продукції державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"

КРИЦЬКА
Євгенія Миколаївна

- начальник науково-технічного відділу з стандартизації державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів"

КУЗЬМЕНКО
Людмила Олексіївна

- начальник науково-організаційного центру маркетингових досліджень і реклами державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів"

ПОДРУШНЯК
Анатолій Євгенович

- заступник голови Національної комісії з Кодексу Аліментаріус (за згодою)

СПАШИБА
Оксана Василівна

- головний спеціаліст відділу технічного регулювання харчових технологій та інноваційного розвитку Департаменту продовольства Мінагрополітики (за згодою)

ШАТАЄВА
Тетяна Олександрівна

- заступник начальника науково-технічного відділу сертифікації продукції, начальник лабораторії державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів"

ДРИМАЛИК
Ольга Зіновіївна

- головний спеціаліст відділу з питань технічних регламентів управління нормативно-правового забезпечення та міжнародного співробітництва департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку, секретар робочої групи.


 

Начальник відділу з питань
технічних регламентів управління
нормативно-правового забезпечення та
міжнародного співробітництва
департаменту технічного регулювання

В. І. Янович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали