МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2017 року N 395

Про утворення робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення умов для залучення інвестицій в розвиток газовидобувної галузі

Відповідно до Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 N 208 (Постанова N 208), на виконання пункту 3 протоколу наради з питань реалізації Концепції розвитку газовидобувної галузі України (План N 1079-р) від 21.03.2017 наказую:

1. Утворити робочу групу з підготовки пропозицій щодо удосконалення умов для залучення інвестицій в розвиток газовидобувної галузі (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра І. Прокопіва.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток
до наказу Міненерговугілля України
15.06.2017 N 395

СКЛАД
робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення умов для залучення інвестицій в розвиток газовидобувної галузі

ПРОКОПІВ
Ігор Богданович

- заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України, голова робочої групи

ЛІСНІЧЕНКО
Олександр Петрович

- директор Департаменту нафтогазового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, секретар робочої групи

Члени:

 

ДЬЯЧЕНКО
Олена Юрїївна

- директор Департаменту управління державною власністю і торгівлі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (за згодою)

ЧЕРНИХ
Олександр Олександрович

- директор Департаменту промислової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (за згодою)

ГЕРЯ
Інна Вікторівна

- начальник відділу методології та експертизи актів законодавства Юридичного департаменту Міністерства екології та природних ресурсів України (за згодою)

ГРИГОРАШ
Андрій Георгійович

- в. о. директора юридичного департаменту Державної служби геології та надр України (за згодою)

ДЕНИСЕНКО
Ірина Вікторівна

- головний спеціаліст відділу тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (за згодою)

ШУМСЬКИЙ
Олександр Олексійович

- заступник начальника управління - начальник відділу Департаменту податків і зборів юридичних осіб Державної фіскальної служби (за згодою)

ЛИСОГОР
Наталія Миколаївна

- заступник директора департаменту - начальник відділу нормативно-правового супроводження дозвільної системи Департаменту ліцензування та дозвільної системи Державної регуляторної служби України (за згодою)

ПОЛОНСЬКИЙ
Максим Олександрович

- головний спеціаліст відділу нормативно-правового супроводження дозвільної системи Департаменту ліцензування та дозвільної системи Державної регуляторної служби України (за згодою)

ОПІМАХ
Роман Євгенович

- виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України (за згодою)

БУЛАНЦОВ
Віталій Сергійович

- в. о. начальника Департаменту розвідки та видобутку газу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

РАТМАНСЬКИЙ
Євген Олександрович

- заступник начальника Департаменту бюджетних розрахунків та податкового планування Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

БІЛЬМОВИЧ
Павло Олександрович

- керівник стратегічних проектів та програм Департаменту стратегічного планування та контролю Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

ПРОХОРЕНКО
Олег Васильович

- голова правління ПАТ "Укргазвидобування" (за згодою)

ТОКАРЄВ
Антон Володимирович

- начальник управління стратегії та розвитку ПАТ "Укргазвидобування" (за згодою)

ПОППЕР
Джонатан

- заступник Голови правління, Виконавчий Віце-Президент з питань корпоративної стратегії та розвитку ПАТ "Укрнафта" (за згодою)

ШУШКОВСЬКИЙ
Віталій Ігорович

- директор Департаменту стратегічного планування та інвестицій ПАТ "Укрнафта" (за згодою).
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали