МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 березня 2012 року N 136

Про утворення Робочої групи з питань реалізації проекту Twinning "Посилення інституційної спроможності Міністерства з питань житлово-комунального господарства України для раціоналізації управління водним господарством на місцевому рівні"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 N 154 "Про затвердження Порядку організації роботи з підготовки та реалізації проектів Twinning в Україні" та з метою належного впровадження проекту Twinning "Посилення інституційної спроможності Міністерства з питань житлово-комунального господарства України для раціоналізації управління водним господарством на місцевому рівні" (далі - Проект) наказую:

1. Утворити Робочу групу з питань реалізації проекту Twinning "Посилення інституційної спро...

 

Доступ до документа «Наказ від 28.03.2012 № 136 Про утворення Робочої групи з питань реалізації проекту Twinning "Посилення інституційної спроможності Міністерства з питань житлово-комунального господарства України для раціоналізації управління водним господарством на місцевому рівні"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали