ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2012 р. N 829

Київ

Про утворення робочої групи з питань розроблення довгострокових механізмів реалізації Регіональної програми модернізації комунальної теплоенергетики та системи теплопостачання м. Києва на 2011 - 2015 роки

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 статті 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", абзацу третього статті 13 Закону України "Про теплопостачання", з метою відпрацювання інституційних та фінансових механізмів реалізації Регіональної програми модернізації комунальної теплоенергетики та системи теплопостачання м. Києва на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням Київради від 29.12.2011 N 1007/7243, враховуючи звернення Українського центру сприяння розвитку публічно-приватного партнерства від 14.02.2012 N 12/163:

1. Утворити робочу групу з питань розроблення довгострокових механізмів реалізації Регіональної програми модернізації комунальної теплоенергетики та системи теплопостачання м. Києва на 2011 - 2015 роки (далі - робоча група), як консультативно-дорадчий орган, та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі підготувати та надати на затвердження голові Київської міської державної адміністрації Попову О. П. План діяльності робочої групи у строк десять днів після її першого засідання.

3. Надати голові робочої групи право при необхідності залучати до роботи в ній фахівців органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади документи та матеріали, необхідні для її роботи.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18.05.2012 N 829


СКЛАД
робочої групи з питань розроблення довгострокових механізмів реалізації Регіональної програми модернізації комунальної теплоенергетики та системи теплопостачання м. Києва на 2011 - 2015 роки

Мазурчак
Олександр Володимирович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова робочої групи

Лісовик
Вячеслав Леонідович

начальник Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження, заступник голови робочої групи

Довбань
Ігор Миколайович

начальник Головного управління економіки та інвестицій

Запатріна
Ірина Вікторівна

Голова Правління Українського центру сприяння розвитку публічно-приватного партнерства (за згодою)

Мельниченко
Леся Володимирівна

заступник директора ТОВ "Сантеплосервіс" (за згодою)

Парфененко
Дмитро Миколайович

начальник Головного управління комунальної власності м. Києва.


 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали