МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 червня 2012 року N 714

Про утворення робочої групи з питання відкриття нової галузі знань "Інформаційно-телекомунікаційні технології та системи"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 року N 1036-р "Про затвердження плану заходів щодо забезпечення розвитку освіти у сфері інформаційних технологій на період до 2013 року" (Розпорядження N 1036-р), наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14 листопада 2011 року N 1301 "Щодо забезпечення розвитку освіти у сфері інформаційних технологій на період до 2013 року" (План N 1301) та рішення спільної наради представників МОНмолодьспорту, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, вищих навчальних закладів з питання відкриття нової галузі знань "Інформаційно-телекомунікаційні технології та системи" (протокол N 1), наказую:

1. Утворити робочу групу з питання відкриття нової галузі знань "Інформаційно-телекомунікаційні технології та системи" (далі - робоча група) у складі, що додається.

2. Робочій групі (Ільченко М. Ю.) вивчити доцільність відкриття нової галузі знань "Інформаційно-телекомунікаційні технології та системи", проаналізувати можливість модернізації змісту існуючої галузі знань 0509 "Радіотехніка, радіоелектронні апарати, зв'язок" стосовно врахування тенденції розвитку інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем, та відповідно до результатів підготувати пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Переліку напрямів, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, та Переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра, та подати їх до Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.)

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

Є. М. Суліма


 

Додаток
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
18.06.2012 N 714


СКЛАД
робочої групи з питання відкриття нової галузі знань "Інформаційно-телекомунікаційні технології та системи"

1. Ільченко Михайло Юхимович, проректор з наукової роботи НТУУ "КПІ", голова НМК з галузі знань 0509 "Радіотехніка, радіоелектронні апарати, зв'язок", керівник робочої групи

2. Кривуца Володимир Георгійович, ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, заступник керівника робочої групи

3. Воробієнко Петро Петрович, ректор Одеської Національної академії зв'язку ім. О. С. Попова

4. Павлов Олександр Анатолійович, голова НМК з галузі знань 0501 "Інформатика та обчислювальна техніка", декан факультету інформатики та обчислювальної техніки НТУУ "КПІ"

5. Конахович Георгій Філімонович, декан факультету телекомунікацій та захисту інформації Національного авіаційного університету (м. Київ)

6. Поповський Володимир Володимирович, завідувач кафедри телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки

7. Клімаш Михайло Миколайович, завідувач кафедри телекомунікацій Національного університету "Львівська політехніка"

8. Глоба Лариса Сергіївна, завідувач кафедри інформаційно-телекомунікаційних систем НТУУ "КПІ"

9. Беркман Любов Наумівна, директор навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації ДУІКТ

10. Гніденко Микола Петрович, начальник навчально-методичного відділу ДУІКТ

11. Зіньковський Юрій Францевич - професор кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури НТУУ "КПІ"

12. Мендзебровський Ігор Борисович, віце-президент асоціації "Інформаційні технології України", президент компанії "Soft Serve"

13. Ошеров Леонід Михайлович, Голова ради асоціації операторів зв'язку ТЕЛАС

14. Хахлюк Олексій Анатолійович, Президент компанії "Алькатель-Лусент Україна"

15. Єфіменко Олена Георгіївна, старший науковий співробітник відділу природничо-математичної освіти ІІТЗО

16. Нікітченко Микола Степанович, голова підкомісії з інформатики, зав. кафедрою Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

17. Сидоров Микола Олександрович, декан факультету комп'ютерних наук Національного авіаційного університету (Київ)

18. Пасічник Володимир Володимирович, професор Національного університету "Львівська політехніка".

 

Заступник директора

К. М. Левківський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали