НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 177

Про утворення територіального органу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - Дніпровського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

На виконання Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та відповідно до підпункту 81 пункту 6 Положення про Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року N 1063/2011 "Про Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку" (Положення N 1063/2011), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Утворити територіальний орган Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - Дніпровське територіальне управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з центром розміщення у м. Дніпропетровськ, повноваження якого поширюється на Дніпропетровську та Запорізьку області.

2. Керівнику апарату - Сахнацькій О. А. здійснити відповідні заходи щодо утворення Дніпровського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3. Керівнику апарату - Сахнацькій О. А. забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті та в офіційному друкованому виданні.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 26 січня 2012 р. N 3

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали