МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 липня 2012 року N 1002/5

Про утворення Запорізького відділення Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз

З метою забезпечення потреб правоохоронних органів і судів у проведенні судових експертиз, зосередження кваліфікованих експертних кадрів на місцях та наближення експертних установ Міністерства юстиції України до органів досудового розслідування і судів у місті Запоріжжі та Запорізькій області наказую:

1. Утворити Запорізьке відділення Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз у місті Запоріжжі.

2. Встановити штатну чисельність працівників Запорізького відділення Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз у кількості 8 одиниць.

3. Директору Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Водоп'ян Н. Ф. у тримісячний строк:

3.1. Розробити та затвердити Положення про Запорізьке відділення Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз.

3.2. Унести зміни у штатний розпис Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз та подати його на затвердження Міністерству юстиції України.

3.3. Вжити організаційних заходів щодо матеріально-технічного забезпечення діяльності Запорізького відділення Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції Ворону Д. М.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали