МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 661

Про уведення в дію штатного розпису центрального апарату Міненерговугілля

З метою оптимізації структури центрального апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України наказую:

1. Увести в дію з 1 листопада 2011 року штатний розпис працівників центрального апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, затверджений Міністром енергетики та вугільної промисловості Бойком Ю. А. 20 жовтня 2011 року та погоджений Міністерством фінансів України 26 жовтня 2011 року.

2. Узяти до уваги, що штатний розпис розроблено відповідно до структури Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, затвердженої Міністром енергетики та вугільної промисловості Бойком Ю. А. 20 жовтня 2011 року.

3. Першому заступнику Міністра Поповичу О. М., заступнику Міністра - керівнику апарату Макусі В. О., заступнику Міністра Чеху С. М., директору Департаменту управління персоналом та документального забезпечення Прокопенку І. О. забезпечити заміщення посад керівників і спеціалістів центрального апарату Міненерговугілля відповідно до штатного розпису та з урахуванням пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2010 N 1128 "Деякі заходи щодо забезпечення виконання Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085".

4. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) у зв'язку з введенням нового штатного розпису:

4.1. Попередити у встановленому порядку працівників відповідних структурних підрозділів про можливе наступне вивільнення згідно з п. 1 ст. 40 КЗпП України.

4.2. Надавати відомості про звільнення працівників відповідних структурних підрозділів до служби зайнятості в установленому порядку.

5. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.), Департаменту юридичного забезпечення (Варакута І. О.), керівникам відповідних структурних підрозділів привести у відповідність із чинним штатним розписом положення про структурні підрозділи та посадові інструкції працівників.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали