ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.02.2017 р. N 109

Про увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року N 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" (Указ N 69/2015), з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України:

1. Затвердити заходи з увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні (далі - Заходи), що додаються.

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити виконання Заходів.

3. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Василюк С. М.) профінансувати видатки на проведення Заходів коштом, передбаченим в обласному бюджеті на інші видатки, відповідно до кошторису.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюка І. Д.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. Коровій

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
15 лютого 2017 року N 109

ЗАХОДИ
з нагоди увічнення пам'яті Дня Героїв Небесної Сотні

1. Організувати у містах та інших населених пунктах області заходи із належного вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні: акції пам'яті, покладання траурних вінків і квітів до пам'ятних знаків та меморіальних дощок, проведення траурних мітингів-реквіємів, тематичних вечорів, відкриття пам'ятних знаків, меморіальних дощок, відповідного найменування (перейменування) площ, вулиць у населених пунктах Вінниччини тощо, присвоєння в установленому порядку імен загиблих учасників Революції гідності навчальним закладам, створити відповідні музеї, кімнати боротьби, слави та куточки пам'яті.

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

лютий 2017 року.

2. Приспустити державний прапор України на території області, обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм радіо та телебачення.

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення, телерадіокомпанії Вінниччини

20 лютого 2017 року.

3. Забезпечити:

1) підготовку та проведення у м. Вінниці мітингу-реквієму та покладання квітів, вінків, гірлянд до пам'ятного знаку Небесної Сотні та Героям АТО (Європейська площа) і біля інших пам'ятних місць Вінниччини, де знаходяться відповідні пам'ятники, меморіальні дошки та захоронення Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, за участю представників органів влади, учасників революційних подій в Україні у 2013 - 2014 років, родин Героїв Небесної Сотні, представників волонтерських рухів, керівників підприємств і організації міста і області.

Виконком Вінницької міської ради, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, управління культури і мистецтв облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

20 лютого 2017 року.

2) широке висвітлення заходів щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в засобах масової інформації Вінниччини.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, телерадіокомпанії Вінниччини, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

лютий 2017 року;

3) участь делегації від області у скорботних заходах у м. Київ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

лютий 2017 року.

4. Провести у навчальних закладах, закладах культури тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року - лютому 2014 року, та про їх учасників.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, управління культури і мистецтв облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

лютий 2017 року.

5. Запропонувати релігійним організаціям провести 20 лютого 2017 року поминальні та заупокійні богослужіння, панахиди за Героями Небесної Сотні та полеглим за незалежність та суверенітет нашої держави у зоні АТО.

Управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації

20 лютого 2017 року.

6. Вжити заходів щодо охорони громадського порядку та додержання вимог з безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, медичного супроводу та належного нагляду у місцях проведення заходів з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Управління МВС України у Вінницькій області, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

20 лютого 2017 року

7. Виготовити друковану продукцію з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

лютий 2017 року
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали