Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про ведення Державного реєстру документів страхового фонду документації України та Державного реєстру техногенно та екологічно небезпечних об'єктів України

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ АРХІВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 серпня 2019 року N 2/4

Про ведення Державного реєстру документів страхового фонду документації України та Державного реєстру техногенно та екологічно небезпечних об'єктів України

Рішення введено в дію наказом Державної архівної служби України від 16 вересня 2019 року N 84 (Наказ N 84)

Розглянувши ведення Державного реєстру документів страхового фонду документації України та Державного реєстру техногенно та екологічно небезпечних об'єктів України, колегія Державної архівної служби України зазначає, що, незважаючи на планування у бюджетних запитах на 2018 та 2019 роки та неодноразові звернення, що направлялися до Міністерства юстиції України, відповідні бюджетні призначення для відновлення функціонування зазначених Державних реєстрів Укрдержархіву не надані.

Припинення функціонування Державного реєстру документів страхового фонду документації України призвело до уповільнення виконання робіт із забезпечення користувачів копіями документів страхового фонду документації, у першу чергу на вироби та продукцію мобілізаційного та оборонного призначення, а також виконання робіт із забезпечення Міністерства культури України копіями документів на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5.04.2017 N 241-р "Про забезпечення Міністерства культури документами страхового фонду документації" (Розпорядження N 241-р), яке здійснюється для відстоювання інтересів держави у міжнародних судах у зв'язку із анексією АР Крим та окупацією територій Донецької та Луганської областей.

Припинення функціонування Державного реєстру техногенно та екологічно небезпечних об'єктів призвело до неможливості забезпечення користувачів, до яких належать центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, інформацією про небезпечні об'єкти.

У межах Національної програми інформатизації у 2019 році передбачено реалізацію проекту "Реалізація електронної ідентифікації та автентифікації суб'єктів господарювання під час доступу до Державного реєстру техногенно та екологічно (потенційно) небезпечних об'єктів з метою отримання електронних послуг", що дозволить поновити функціонування цього реєстру. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 N 455-р "Про передачу деяких бюджетних призначень, передбачених для Державного агентства з питань електронного урядування у 2019 році (загальнодержавні видатки та кредитування)" (Розпорядження N 455-р) передбачено передачу для Державної архівної служби з метою реалізації електронної ідентифікації та автентифікації суб'єктів господарювання під час доступу до Державного реєстру техногенно та екологічно (потенційно) небезпечних об'єктів - 500 тис. гривень (видатки розвитку - 500 тис. гривень). Зазначені кошти мають піти на створення локальної мережі (придбання програмно-апаратного комплексу сервера та робочих станцій, мережевого обладнання) та створення комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі (гриф інформації - "ДСК") та веб-сайту реєстру (pno.gov.ua).

Кошти на відновлення функціонування Державного реєстру документів страхового фонду документації України до цього часу відсутні.

Заслухавши та обговоривши доповідь директора департаменту страхового фонду документації Укрдержархіву "Про ведення Державного реєстру документів страхового фонду документації України та Державного реєстру техногенно та екологічно небезпечних об'єктів України", колегія вирішила:

1. Відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (Т. Музика) у десятиденний термін після надходження відповідних коштів забезпечити виконання вимог законодавства щодо публічних закупівель під час реалізації проєкту "Реалізація електронної ідентифікації та автентифікації суб'єктів господарювання під час доступу до Державного реєстру техногенно та екологічно (потенційно) небезпечних об'єктів з метою отримання електронних послуг" Національної програми інформатизації у 2019 році.

2. Департаменту страхового фонду документації (А. Меленець) у термін до 17.09.2019 розробити проєкти Техніко-економічних обґрунтувань завдань (проєктів) Національної програми інформатизації щодо:

2.1. інтеграції Державного реєстру техногенно та екологічно небезпечних об'єктів до системи електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів (системи "ТРЕМБІТА") з урахуванням вимог Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах";

2.2 докорінної модернізації Державного реєстру документів страхового фонду документації України з урахуванням вимог Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах".

 

Голова колегії,
Голова Державної архівної
служби України

Т. Баранова

Секретар колегії

Т. Пуганова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали