ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 квітня 2012 року N 242

Про ведення реєстру гарантів та форм фінансових гарантій

Відповідно до вимог статті 314 Митного кодексу України наказую:

1. Департаменту організації митного контролю та оформлення (Сьомка С. М.) забезпечити ведення реєстру гарантів та форм фінансових гарантій (далі - Реєстр) шляхом внесення до Реєстру протягом трьох робочих днів після укладання Угоди між Державною митною службою України та гарантом й внесення змін до цієї Угоди або її припинення відповідної інформації.

2. Департаменту інформаційних технологій і митної статистики (Юрченко К. Г.) протягом 40 днів з дня видання цього наказу розробити та увести в експлуатацію програмно-інформаційний комплекс з формування Реєстру в Єдиній автоматизованій системі Державної митної служби України.

3. Департаменту організації митного контролю та оформлення (Сьомка С. М.) і Прес-службі (Мочалова-Колесник О. С.) щоквартально до першого числа місяця за звітним періодом забезпечувати розміщення Реєстру на офіційному веб-сайті Державної митної служби України в мережі Інтернет за адресою: www.customs.gov.ua, у розділі "Інформація для суб'єктів ЗЕД".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали