Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 17 березня 2011 року N 114

Про ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

На виконання статті 18 Закону України "Про телекомунікації" щодо ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій та за результатом розгляду повідомлень суб'єктів господарювання, поданих відповідно до частини першої статті 42 Закону України "Про телекомунікації", Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Внести до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій суб'єктів господарювання згідно з Додатком.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на веб-сайті НКРЗ та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії з питань регулювання зв'язку України" (офіційне видання).

3. Дозволити Департаменту ліцензування та радіочастот вносити до відділу організаційного забезпечення засідань Департаменту забезпечення діяльності до останнього дня перед проведенням чергового засідання НКРЗ доповнення до Додатка до проекту рішення "Про ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій" з суб'єктами господарювання, повідомлення від яких надійшли до НКРЗ і опрацьовані у Департаменті ліцензування та радіочастот.

 

Голова 

П. Яцук 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали