МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 листопада 2011 року N 3394/5

Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Відповідно до статей 10 та 11 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 N 3176/5 (Умови N 3176/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2011 за N 1196/19934, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України, для видачі ліцензії на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) наказую:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора):

фізичній особі - підприємцю Дранченко Валентині Михайлівні;

фізичній особі - підприємцю Ткачуку Дмитру Володимировичу;

фізичній особі - підприємцю Павленку Валерію Івановичу;

фізичній особі - підприємцю Темчишину Володимиру Петровичу;

фізичній особі - підприємцю Бойку Сергію Васильовичу;

фізичній особі - підприємцю Родю Андрію Олександровичу;

фізичній особі - підприємцю Льовіну Андрію Петровичу;

фізичній особі - підприємцю Ванжулі Ярославу Володимировичу;

фізичній особі - підприємцю Пилипенку Валентину Володимировичу;

фізичній особі - підприємцю Гавришу Юрію Вікторовичу;

фізичній особі - підприємцю Куришку Івану Ігоровичу;

фізичній особі - підприємцю Прокопчуку Олегу Михайловичу;

фізичній особі - підприємцю Захарчуку Віталію Степановичу;

фізичній особі - підприємцю Опрі Наталії Леонідівні.

2. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити оформлення ліцензій та внесення запису про видачу відповідних ліцензій до ліцензійного реєстру.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали