Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ВЕСТА", ТОВ "ДП УКРЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРС І КО", ТОВ "ПРОФЕНЕРДЖИ", ТОВ "РЕММАШРЕСУРС" та ТОВ "СОНЯЧНИЙ ТЕХНОПАРК ОЛЕШКИ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 4 вересня 2018 року N 966

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ВЕСТА", ТОВ "ДП УКРЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРС І КО", ТОВ "ПРОФЕНЕРДЖИ", ТОВ "РЕММАШРЕСУРС" та ТОВ "СОНЯЧНИЙ ТЕХНОПАРК ОЛЕШКИ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСТА" (код ЄДРПОУ 30288313);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДП УКРЕНЕРГОЗБУТ" (код ЄДРПОУ 37049984);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОРЕСУРС І КО" (код ЄДРПОУ 32237716);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФЕНЕРДЖИ" (код ЄДРПОУ 42282655);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕММАШРЕСУРС" (код ЄДРПОУ 40181642);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОНЯЧНИЙ ТЕХНОПАРК ОЛЕШКИ" (код ЄДРПОУ 42323434).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали