Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "АУРУМ ЕНЕРДЖІ", ТОВ "ЕК "УКРЕНЕРГОВУГІЛЛЯ", ТОВ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ", ТОВ "МЕТПРОМСЕРВІС", ТОВ "СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ" та ТОВ "УТЕК"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 9 жовтня 2018 року N 1199

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "АУРУМ ЕНЕРДЖІ", ТОВ "ЕК "УКРЕНЕРГОВУГІЛЛЯ", ТОВ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ", ТОВ "МЕТПРОМСЕРВІС", ТОВ "СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ" та ТОВ "УТЕК"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУРУМ ЕНЕРДЖІ" (код ЄДРПОУ 41900899);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕК "УКРЕНЕРГОВУГІЛЛЯ" (код ЄДРПОУ 42473534);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ" (код ЄДРПОУ 42067041);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТПРОМСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 31094633);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ" (код ЄДРПОУ 38941909);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" (код ЄДРПОУ 39510083).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали