Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу МКП "ВУВКГ М. ХЕРСОНА", ТОВ "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН", ТОВ "ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК", ТОВ "КАСТУМ" та ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2018 року N 2098

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу МКП "ВУВКГ М. ХЕРСОНА", ТОВ "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН", ТОВ "ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК", ТОВ "КАСТУМ" та ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА" (код ЄДРПОУ 03355726);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН" (код ЄДРПОУ 41715372);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄРИСТІВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" (код ЄДРПОУ 35713283);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ" (код ЄДРПОУ 41087491);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" (код ЄДРПОУ 38772399).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали