Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "В-ЕНЕРДЖІ", ТОВ "Д.ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ДЕ ТРЕЙДИНГ", ТОВ "ЕНЕРДЖИ СМАРТ ПОСТАЧ", ПП "МАЛЬТА ПЛЮС" та ТОВ "ЮКРЕЙН ПРОЕКТ ЕНЕРГО"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 15 лютого 2019 року N 222

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "В-ЕНЕРДЖІ", ТОВ "Д.ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ДЕ ТРЕЙДИНГ", ТОВ "ЕНЕРДЖИ СМАРТ ПОСТАЧ", ПП "МАЛЬТА ПЛЮС" та ТОВ "ЮКРЕЙН ПРОЕКТ ЕНЕРГО"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "В-ЕНЕРДЖІ" (код ЄДРПОУ 40855552);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Д.ТРЕЙДІНГ" (код ЄДРПОУ 42751799);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕ ТРЕЙДИНГ" (код ЄДРПОУ 42699760);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ СМАРТ ПОСТАЧ" (код ЄДРПОУ 42659267);

ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "МАЛЬТА ПЛЮС" (код ЄДРПОУ 33063937);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮКРЕЙН ПРОЕКТ ЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 42658923).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали