Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ПРАТ "КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ", КП "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ", ТОВ "НЕЙТРИН", ТОВ "ОЛІМПЕКС КУПЕ ІНТЕРНЕЙШНЛ", ТОВ "ПАУЕР ЕНЕРДЖІ ГРУП", ТОВ "ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО" та ТОВ "Т1 ТРЕЙДИНГ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 28 травня 2019 року N 800

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ПРАТ "КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ", КП "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ", ТОВ "НЕЙТРИН", ТОВ "ОЛІМПЕКС КУПЕ ІНТЕРНЕЙШНЛ", ТОВ "ПАУЕР ЕНЕРДЖІ ГРУП", ТОВ "ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО" та ТОВ "Т1 ТРЕЙДИНГ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ" (код ЄДРПОУ 37079170);

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 03361655);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕЙТРИН" (код ЄДРПОУ 42954678);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛІМПЕКС КУПЕ ІНТЕРНЕЙШНЛ" (код ЄДРПОУ 20005502);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАУЕР ЕНЕРДЖІ ГРУП" (код ЄДРПОУ 42903272);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО" (код ЄДРПОУ 42929751);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Т1 ТРЕЙДИНГ" (код ЄДРПОУ 42107644).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали