Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ", ТОВ "ЕЛЕКТРИКА УКРАЇНИ", ТОВ "ЛЮКС КРАЇНА", ТОВ "МБЕ", ТОВ "РІЕЛ ПАУЕР СЕПЛАЙ", ТОВ "ТД "ЛУБНИГАЗ" та ТОВ "ТНН ЛТД ЮКРЕЙН"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 4 червня 2019 року N 945

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ", ТОВ "ЕЛЕКТРИКА УКРАЇНИ", ТОВ "ЛЮКС КРАЇНА", ТОВ "МБЕ", ТОВ "РІЕЛ ПАУЕР СЕПЛАЙ", ТОВ "ТД "ЛУБНИГАЗ" та ТОВ "ТНН ЛТД ЮКРЕЙН"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" (код ЄДРПОУ 00130820);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРИКА УКРАЇНИ" (код ЄДРПОУ 42976911);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЮКС КРАЇНА" (код ЄДРПОУ 39237508);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МБ ЕНЕРГІЯ" (код ЄДРПОУ 42947629);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІЕЛ ПАУЕР СЕПЛАЙ" (код ЄДРПОУ 37772356);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛУБНИГАЗ" (код ЄДРПОУ 39581002);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТНН ЛТД ЮКРЕЙН" (код ЄДРПОУ 41680680).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали