Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "АНК ТРЕЙД", ДП "НОВАТОР", ПАТ "УКРНАФТА", ТОВ "УКРТОРГ ЕНЕРДЖИ" та ПАТ "ЦЕНТРЕНЕРГО"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 7 червня 2019 року N 952

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "АНК ТРЕЙД", ДП "НОВАТОР", ПАТ "УКРНАФТА", ТОВ "УКРТОРГ ЕНЕРДЖИ" та ПАТ "ЦЕНТРЕНЕРГО"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНК ТРЕЙД" (код ЄДРПОУ 41406100);

ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НОВАТОР" (код ЄДРПОУ 22987900);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "УКРНАФТА" (код ЄДРПОУ 00135390);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТОРГ ЕНЕРДЖИ" (код ЄДРПОУ 42981099);

ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЦЕНТРЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 22927045).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали