Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ГАЗОПОСТАЧ СЕРВІС", ТОВ "ЕКСПРЕС ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД", ТОВ "ЕНЕРГОСЕРВІС-КІРОВОГРАД", ТОВ "КНМ" та ТОВ "ОБ'ЄДНАНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 9 серпня 2019 року N 1671

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ГАЗОПОСТАЧ СЕРВІС", ТОВ "ЕКСПРЕС ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД", ТОВ "ЕНЕРГОСЕРВІС-КІРОВОГРАД", ТОВ "КНМ" та ТОВ "ОБ'ЄДНАНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧ СЕРВІС" (код ЄДРПОУ 41235955);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПРЕС ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД" (код ЄДРПОУ 42764074);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОСЕРВІС-КІРОВОГРАД" (код ЄДРПОУ 33796965);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КООПЕРАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ" (код ЄДРПОУ 42795553);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБ'ЄДНАНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" (код ЄДРПОУ 43058394).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали