НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2018 року N 265

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії ТОВ "КМК ЕЛЕКТРО", ТОВ "ЕНЕРДЖІ ГРУПП", ТОВ "ПРОПОЗИТУМ", ТОВ "БРК УКРЕНЕРГО" та ТОВ "ЄВРОНОВА ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"

Відповідно до законів України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII), "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії на території України:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КМК ЕЛЕКТРО" (код ЄДРПОУ 40858527);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ГРУПП" (код ЄДРПОУ 41779635);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОПОЗИТУМ" (код ЄДРПОУ 40769584);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРК УКРЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 41563930);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОНОВА ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" (код ЄДРПОУ 41209904).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали