НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 2011 року N 2267

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПРОМТЕХЕНЕРГО" та ПП "ПАКО"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України строком дії п'ять років:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПРОМТЕХЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 33816373, Харківська обл., м. Харків, вул. Полтавський шлях, буд. 13/15);

ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ПАКО" (код ЄДРПОУ 23834245, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. І. Кам'янчанина, буд. 1).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали