Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання природного газу СП "ТЕХНОПОЛІС", МПВТП "КВАНТ", ТОВ "ТЕХНО АРТ СТАЙЛ", ТОВ "ЕРУ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕС", ПП "ЕРУ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ТИСАГАЗ" та ТОВ "ПРОФІ ГАЗ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 13 червня 2017 року N 760

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання природного газу СП "ТЕХНОПОЛІС", МПВТП "КВАНТ", ТОВ "ТЕХНО АРТ СТАЙЛ", ТОВ "ЕРУ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕС", ПП "ЕРУ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ТИСАГАЗ" та ТОВ "ПРОФІ ГАЗ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України:

СПІЛЬНОМУ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕХНОПОЛІС" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (код ЄДРПОУ 21115144);

МАЛОМУ ПРИВАТНОМУ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КВАНТ" (код ЄДРПОУ 13931243);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО АРТ СТАЙЛ" (код ЄДРПОУ 39837320);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРУ ТРЕЙДІНГ" (код ЄДРПОУ 40371329);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕС" (код ЄДРПОУ 39957930);

ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЕРУ ТРЕЙДІНГ" (код ЄДРПОУ 24330682);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИСАГАЗ" (код ЄДРПОУ 22091121);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІ ГАЗ" (код ЄДРПОУ 39865431).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали