Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання природного газу ТОВ "ГНП ЕНЕРГО", ТОВ "ЕНТРА М", ТОВ "ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ" та ПРАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 2019 року N 2314

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання природного газу ТОВ "ГНП ЕНЕРГО", ТОВ "ЕНТРА М", ТОВ "ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ" та ПРАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) та "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗНАФТОПРОДУКТ ЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 43238654);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНТРА М" (код ЄДРПОУ 43291503);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ" (код ЄДРПОУ 43257546);

ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5" (код ЄДРПОУ 05471230).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

В. Тарасюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали