Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії ТОВ "Крайміа Солар 1" та ТОВ "Крайміа Солар 2"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 листопада 2010 року N 1519

м. Київ

Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії ТОВ "Крайміа Солар 1" та ТОВ "Крайміа Солар 2"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії на території України строком дії двадцять років:

1. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАЙМІА СОЛАР 1" (код ЄДРПОУ 36647814, Автономна Республіка Крим, Сімферопольський район, село Родникове, вулиця Кримська, будинок 14);

2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАЙМІА СОЛАР 2" (код ЄДРПОУ 36806368, Автономна Республіка Крим, Сімферопольський район, село Родникове, вулиця Кримська, будинок 14).

 

Голова Комісії 

С. Тітенко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали