НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 листопада 2011 року N 2198

м. Київ

Про видачу ліцензій з виробництва теплової енергії та з постачання теплової енергії ТОВ "Західна Теплоенергетична Група"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІДНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА" (код ЄДРПОУ 34148204, Волинська обл., місто Луцьк, вулиця Карбишева, будинок 2) ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та з постачання теплової енергії на території України строком дії п'ять років.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали