Додаткова копія: Про видачу ліцензії

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2019 року N 217

Про видачу ліцензії

Відповідно статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами ТОВ "УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКЕ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО АЗМОЛ-БРІТІШ ПЕТРОКЕМІКАЛС", заява про отримання ліцензії від 03.06.2019, згідно з переліком суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вакараша В. М.

 

Заступник Міністра з
питань європейської інтеграції

М. С. Кузьо

 

Додаток 1
до наказу Мінприроди
14.06.2019 N 217

ПЕРЕЛІК
суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії на право провадження виду господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N
з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Підстава для відмови у розширенні провадження господарської діяльності

Пропозиції щодо усунення відповідних недоліків

1

2

3

4

5

6

7

1.
 

N 17061/10-19 від 03.06.2019
 

ТОВ "УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКЕ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО АЗМОЛ-БРІТІШ ПЕТРОКЕМІКАЛС" (40844776)
 

Місце знаходження:
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Ярослава Мудрого, 2 корп. 3-ж
Місце провадження господарської діяльності:
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Ярослава Мудрого, 2
 

Збирання; Зберігання; Оброблення; Утилізація; Видалення; Знешкодження.
 

1. Відпрацьовані нафтопродукти, не придатні, не придатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші) (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, утилізація, видалення).
2. Відходи сумішей масло/вода, вуглеводні / вода, емульсії (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, утилізація, видалення).
3. Відходи виробництва, одержання і застосування чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи, за винятком відходів, зазначених у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання).
 

Згідно статті 14 Закону (Закон N 222-VIII) сплатити за видачу ліцензії: Один прожитковий мінімум, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії та зараховуються до Державного бюджету України і вносяться на рахунки, відкриті в місцевих органах Держказначейства України за місцем реєстрації суб'єкта господарювання (код бюджетної класифікації за доходами 22011800); Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня
отримання здобувачем ліцензії від органу ліцензування повідомлення про прийняте ним рішення про видачу ліцензії. Ліцензіат зобов'язаний зберігати протягом дії ліцензії оригінал документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

 

Директор Департаменту екологічної
безпеки та дозвільно-ліцензійної
діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали