НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 19 липня 2012 року N 908

м. Київ

Про видачу ліцензії на комбіноване виробництво теплової та електричної енергії ТОВ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА" З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу", Указом Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА" З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ" (код ЄДРПОУ 34917212, Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вул. Каспійська, буд. 2) ліцензію на право провадження діяльності з комбінованого виробництва теплової та електричної енергії на території України строком дії десять років.

 

В. о. Голови Комісії

О. Рогозін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали