НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 18 червня 2012 року N 480

Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління іпотечним покриттям, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження діяльності на ринку цінних паперів-діяльності з управління іпотечним покриттям, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.10.2007 N 2009, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.11.2007 за N 1285/14552 (зі змінами), наказую:

1. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ АКЦІОНЕРНОМУ БАНКУ "УКРГАЗБАНК" (03087, м. Київ, вулиця Єреванська, будинок 1; ідентифікаційний код юридичної особи 23697280) ліцензію на провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління іпотечним покриттям.

2. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про видачу відповідної ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

3. Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж (О. Науменко) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали