НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 2011 року N 2269

м. Київ

Про видачу ліцензії на виробництво електричної енергії ТОВ "ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ" (код ЄДРПОУ 37097399, Миколаївська область, Очаківський район, с. Рівне, вул. Ювілейна, 16) ліцензію на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії на території України строком дії двадцять років.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали