Додаткова копія: Про видачу ліцензії ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 січня 2018 року N 2

Про видачу ліцензії ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС"

Відповідно до статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), наказую:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (ЄДРПОУ 38782391) згідно Додатка 1.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

В. М. Вакараш

 

Додаток 1
до наказу Мінприроди
05.01.2018 N 2

ПЕРЕЛІК
суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання,
ідентифікаційний код

Місцезнаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Перелік небезпечних відходів на поводження з якими отримано ліцензію

Реквізити оплати за видачу ліцензії

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 33346/10-17 від 22.12.2017

ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (ЄДРПОУ 38782391)

Місцезнаходження:
02105, м. Київ, пр-т Миру, буд. 4, оф. 201
Місце провадження господарської діяльності:
08703, Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 2

Збирання,
зберігання,
оброблення,
знешкодження,
видалення.

1. Відходи виробництва, одержання і застосування фармацевтичних препаратів, за винятком відходів, зазначених у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
2. Клінічні та подібні їм відходи, а саме - відходи, що виникають у результаті медичного догляду, ветеринарної чи подібної практики, і відходи, що утворюються у лікарнях або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
3. Відходи виробництва, одержання і застосування чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
4. Відходи виробництва, виготовлення і застосування смол, латексів, пластифікаторів, клеїв / зв'язуючих матеріалів, за винятком відходів, зазначених у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
5. Відходи хімічних речовин, отримані під час проведення науково-дослідних робіт чи навчального процесу, які ще не ідентифіковані, та/або які є новими, а їх вплив на людину та/або довкілля невідомий (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
6. Відходи виробництва, одержання і застосування хімічних речовин для просочування деревини (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
7. Відходи, які складаються або містять хімічні речовини, що не відповідають специфікації або мають прострочений термін придатності (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
8. Відпрацьовані нафтопродукти, не придатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
9. Відпрацьоване активоване вугілля, крім включеного до Зеленого переліку відходів; відходи упаковок і контейнерів, які містять сполуки в кількості, достатній для виявлення небезпечних властивостей (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
10. Відходи упаковок та контейнерів, які містять сполуки в кількості, достатній для виявлення небезпечних властивостей (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
11. Відходи рідких теплоносіїв (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
12. Відходи виробництва, одержання і застосування фотохімічних речовин чи матеріалів для обробки фотохімікатів (збирання, зберігання, оброблення, знешкодження, видалення).
13. Відпрацьовані батареї свинцевих акумуляторів, цілі чи розламані (збирання, зберігання).
14. Відходи розчинів кислот чи основ (у тому числі відпрацьований електроліт), іншим чином не зазначені у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання).
15. Гальванічний шлам (збирання, зберігання).
16. Розчини після травлення металів (збирання, зберігання).
17. Відходи сумішей масло/вода, вуглеводні/вода, емульсії (збирання, зберігання).
18. Відходи негалогенованих органічних розчинників за винятком відходів, зазначених у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання).
19. Відходи галогенованих органічних розчинників (збирання, зберігання).
20. Відпрацьовані каталізатори, за винятком зазначених у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання).
21. Відходи та брухт електричних та електронних вузлів, що містять компоненти, такі як акумуляторні батареї або інші батареї, включені до Жовтого переліку відходів, ртутні вмикачі, скло від електропроменевих трубок або інше активоване скло (збирання, зберігання).

Згідно статті 14 Закону (Закон N 222-VIII) сплатити за видачу ліцензії:
один прожитковий мінімум, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії та зараховуються до Державного бюджету України і вносяться на рахунки, відкриті в місцевих органах Держказначейства України за місцем реєстрації суб'єкта господарювання (код бюджетної класифікації за доходами 22011800);
плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня отримання здобувачем ліцензії від органу ліцензування повідомлення про прийняте ним рішення про видачу ліцензії.
Ліцензіат зобов'язаний зберігати протягом дії ліцензії оригінал документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

 

Заступник директора Департаменту -
начальник Управління з питань
оцінки впливу на довкілля та
дозвільно-ліцензійної діяльності

О. В. Крамаренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали