Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензії ТОВ "УКРМІТБЕСТ"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 серпня 2019 року N 311

Про видачу ліцензії ТОВ "УКРМІТБЕСТ"

Відповідно статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами ТОВ "УКРМІТБЕСТ" (ЄДРПОУ 41010832), заява про отримання ліцензії від 22.08.2019, згідно з переліком суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. М. Вакараша.

 

Заступник Міністра з
питань європейської інтеграції

М. Кузьо

 

Додаток
до наказу Мінприроди України
28.08.2019 N 311

ПЕРЕЛІК
суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N
з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Перелік небезпечних відходів, на поводження з якими отримано ліцензію

Реквізити оплати за видачу ліцензії

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 26280/10-19
від 22.08.2019

ТОВ "УКРМІТБЕСТ"
(41010832)

Місце знаходження:
08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Соборна, 91-а
Місце провадження господарської діяльності:
Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Михайлівка, вул. Московська, 32-а

Збирання
Зберігання
Оброблення
Утилізація
Знешкодження

1. Відпрацьовані нафтопродукти, непридатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші) (збирання, зберігання, оброблення, утилізація).
2. Відходи сумішей масло/вода, емульсії (збирання, зберігання, оброблення, утилізація).
3. Відходи, речовини або вироби, які містять, складаються або забруднені ПХБ, поліхлорованими терфенілами (ПХТ), поліхлорпованими нафталінами (ПХН) або полібромованими біфенілами (ПББ), або будь-якими іншими полібромованими аналогами цих сполук, на рівні концентрації 50
мг/кг або більше (збирання, зберігання, утилізація,
знешкодження).
4. Ртуть, сполуки ртуті (збирання, зберігання).
5. Відпрацьовані батареї свинцевих акумуляторів,
цілі чи розламані (збирання, зберігання, оброблення).
6. Клінічні та подібні їм відходи, а саме відходи, що виникають у результаті медичного догляду, ветеринарної чи подібної практики і відходи, що утворюються у лікарнях або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт (збирання, зберігання. Утилізація, знешкодження).
7. Відходи розчинів кислот чи основ (у т. ч. відпрацьований електроліт) (збирання, зберігання).
8. Відходи упаковок та контейнерів (у т. ч. використана тара з-під пестицидів та гербіцидів (збирання зберігання, утилізація, знешкодження).
9. Гальванічний шлам (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження)
10. Відходи і брухт електричних та електронних вузлів, що містять компоненти, такі як акумуляторні батареї або інші батареї, включені до
Жовтого переліку відходів (збирання, зберігання, оброблення).
11. Відходи виробництва, виготовлення і застосування смол, латексів, пластифікаторів, клеїв / зв'язуючих матеріалів (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
12. Відходи виробництва, одержання і застосування чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
13. Відпрацьовані каталізатори (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
14. Розчини після травлення металів (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
15. Відходи, які складаються або містять хімічні речовини, що не відповідають специфікації або мають прострочений термін придатності (збирання, зберігання, утилізація,
знешкодження).
16. Відходи поверхневої обробки металів і пластмас (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
17. Відпрацьоване активоване вугілля (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
18. Відходи азбесту (пил та волокна) (збирання, зберігання, оброблення).
19. Відходи виробництва, одержання і застосування хімічних речовин для просочування деревини (у т. ч. залізничні шпали) (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
20. Відходи негалогенованих органічних розчинників за винятком відходів, зазначених у
Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
21. Відходи хімічних речовин, отримані під час проведення науково- дослідних робіт чи навчального процесу, які ще неінфіковані, які є новими, а їх вплив на людину та/або довкілля невідомий (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
22. Відходи виробництва, одержання і застосування фотохімікатів чи матеріалів для обробки фотоматеріалів (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
23. Відходи рідких теплоносіїв (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
24. Відходи фенолів, фенольних сполук, включаючи хлорфенол, у вигляді рідин або шламів (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).
25. Шлами бензину, що містять свинець (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).

Згідно статті 14 Закону (Закон N 222-VIII) сплатити за видачу ліцензії:
Один прожитковий мінімум, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії та зараховуються до Державного бюджету України і вносяться на рахунки, відкриті в місцевих органах Держказначейства України за місцем реєстрації суб'єкта господарювання (
код бюджетної класифікації за доходами 22011800); Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня отримання здобувачем ліцензії від органу ліцензування повідомлення про прийняте ним рішення про видачу ліцензії. Ліцензіат зобов'язаний зберігати протягом дії ліцензії оригінал документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

 

Директор Департаменту
екологічної безпеки та
дозвільно-ліцензійної діяльності

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали