Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПрАТ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 листопада 2010 року N 1514

м. Київ

Про видачу ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПрАТ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС" (код ЄДРПОУ 32594015, м. Київ, вулиця Новозабарська, будинок 2/6) ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України строком дії три роки.

 

Голова Комісії 

С. Тітенко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали